Reklamné tašky s potlačou: Stavte na osvedčený spôsob propagácie

- Kategória: Novinky

Jedným z najdôležitejších nástrojov pre firmy, ktoré chcú rásť a získavať nových zákazníkov, je reklama. Existuje mnoho rôznych foriem reklamy. Efektívna a pre mnoho firiem veľmi populárna metóda je používanie reklamných tašiek s potlačou. Kvalitná a pekná taška s reklamnou potlačou vašej firmy poslúži nielen ako praktický a užitočný predmet pre zákazníkov, poskytne vám tiež možnosť prezentovať svoju značku a logo vo verejnom priestore s minimom nákladov. Poďme sa pozrieť, aké sú výhody reklamných tašiek s potlačou a ako ich správne využiť na propagáciu podniku.

Reklamní tašky s potiskem

Výhody reklamných tašiek s potlačou

Zvýšenie povedomia o vašej značke

Zvyšovanie povedomia o firme alebo obchodnej značke je jednou z najdôležitejších úloh podnikateľov. Dobrá povesť firmy dokáže pritiahnuť pozornosť viacerých zákazníkov, zvýšiť úspech na trhu a dosiahnuť vyššie zisky. Reklamné tašky s potlačou sú účinným spôsobom, ako zvýšiť povedomie o značke. Pokiaľ zákazník dostane propagačný predmet, napríklad práve vo forme krásnej tašky, je pravdepodobnejšie, že si vašu značku a produkty zapamätá. Okrem toho sa tieto tašky často používajú a nosia na verejnosti, čo môže pomôcť odhaliť vašu značku širšiemu publiku.

PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz

Reklama, ktorú nikto neprehliadne

Reklamné tašky s potlačou predstavujú skvelý spôsob, ako efektívne propagovať vašu značku. Predstavte si ich ako reklamu, ktorá je neustále v pohybe. Máte možnosť osloviť široké spektrum potenciálnych zákazníkov. Zákazníci často nosia tašky s potlačou pri nakupovaní, na verejných akciách, do práce alebo do školy. To znamená, že vaša značka sa dostáva do rôznych prostredí a je na očiach mnohým ďalším potenciálnym zákazníkom.

papírové tašky Gusto Italia

Udržateľnosť a šetrnosť k životnému prostrediu

V súčasnosti, keď sa čoraz viac ľudí zameriava na ochranu životného prostredia, sú reklamné tašky s potlačou ekologickejšou alternatívou jednorazových plastových tašiek. Či už si vyberiete papierovú alebo textilnú tašku, vaši zákazníci a klienti to ocenia. Spoločnosť sa mení a čoraz viac ľudí uprednostňuje používanie opakovane použiteľných tašiek, ktoré znižujú množstvo odpadu a šetria prírodné zdroje. Keď sa rozhodnete dať svojim zákazníkom reklamné tašky s potlačou z papiera alebo látky, prispejete tým k udržateľnosti a posilníte povedomie o svojej značke ako ekologickej spoločnosti.

ekologické tašky

Rozmanitosť a neobmedzené možnosti dizajnu

Reklamné tašky s potlačou ponúkajú širokú škálu možností dizajnu a prispôsobenia. Môžete si vybrať rôzne veľkosti, tvary, materiály a farby tašiek, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a vizuálnej identite značky. Môžete sa tiež rozhodnúť, či chcete mať na taške len logo, alebo či chcete uviesť aj slogan, kontaktné informácie alebo iné grafické prvky. Možnosti sú takmer neobmedzené, a to vám umožní vytvoriť tašky, ktoré dokonale vyjadria vašu firmu a upútajú pozornosť.

Papírové tašky V Zahradách

Akú tašku si vybrať na potlač svojho návrhu?

Reklamné tašky z kraftového papiera

Najlacnejšia verzia tašiek vhodná pre supermarkety, obchody, lekárne, pekárne, gastro prevádzky. Na bežné nákupy v supermarketoch je ideálna taška s rozmermi 32x14x42 cm. Reklamné nákupné tašky s touto veľkosťou nahradili plastové tašky. Ak chcete ušetriť, odporúčame zvoliť hnedé papierové tašky s plochými rúčkami. Pre hypermarkety alebo obchody so zmiešaným tovarom, v ktorých zákazníci nakupujú skôr vo väčších množstvách, odporúčame o niečo väčšiu tašku, konkrétne tašku s rozmermi 40x16x45.

Ak chcete tlačiť na kraftové hnedé alebo biele tašky jednou farbou, odporúčame tlačiť technológiou flexotlače, ktorá je určená na tlač jednoduchých motívov alebo nápisov od 1000 kusov. O flexotlači sa môžete dozvedieť tu.

reklamní nákupní taška reklamní nákupní taška
ExtraKRAFT 32x14x42
vhodné pre supermarkety
ExtraKRAFT 40x16x45
vhodné pre supermarkety
reklamní nákupní taška reklamní nákupní taška
Topcraft 18x9x22
vhodné pre supermarkety
ExtraKRAFT 24x11x33
vhodné pre supermarkety
reklamní nákupní taška reklamní nákupní taška
ExtraKRAFT 22x10x28
vhodné pre lékárny
ExtraKRAFT 26x14x36
vhodné pre lékárny
reklamní nákupní taška reklamní nákupní taška
Takeaway 28x17x27
vhodné pre bistra a restaurace
(s väčšou plochou dna)
Takeaway 32x20x28
vhdoné pre bistra a restaurace
(s väčšou plochou dna)

  

PŘEJÍT NA VÝBER PAPIEROVÝCH TAŠIEK S PLOCHÝM UCHOM

Zákazníci obchodov, butikov a lekární si často kupujú biele tašky s krútenými ušami. Máme aj zákazníkov, ktorí uprednostňujú farebné papierové tašky. Farebné tašky si vyberajú skôr podľa svojho vkusu alebo napríklad preto, aby ladili s vizuálnym vzhľadom svojho obchodu. Ide o elegantné a zároveň lacné riešenie. Na prenášanie oblečenia sú ideálne tašky vo formáte 34x12x29 a väčšie.

reklamní nákupní taška reklamní nákupní taška
ExtraTWIST 34x12x29
vhodné pre obchody s módou
ExtraTWIST 40x16x45
vhodné pre obchody s módou
reklamní nákupní taška reklamní nákupní taška
ExtraTWIST 22x10x35
vhodné i pre vinotéky
ExtraTWIST 26x12x34
vhodné i pre vinotéky

 

PŘEJÍT NA VÝBĚR PAPIEROVÝCH TAŠIEK S KRÚTENÝM UCHOM

Tašky na víno

Všetky tašky na víno vám ponúkame v kategórii "Tašky na víno". Vrecká na víno majú približne rovnaké rozmery, takže pri ich výbere bude rozhodovať váš vkus. Môžete si vybrať medzi lacnejšími taškami s krútenými uchami alebo drahšími luxusnými taškami. Celoročne najobľúbenejšou obyčajnou papierovou taškou na víno je taška Mosela. S rozmermi 14x8x39 cm je vhodná aj na prenášanie širších fliaš, napríklad šumivých vín a sektov. Je vyrobená z jemne pokrčeného papiera. Rukoväte sú z krúteného papiera a jej nosnosť je 5 kilogramov. Tieto papierové vrecká na víno sú k dispozícii v hnedom a bielom vyhotovení, ako aj vo farebnom prevedení.

taška na víno Mosela v barevných variantách

Papírové tašky na víno Mosela

V kategórii luxusných tašiek na víno sú preferovanými značkami tašky Pálava a tašky Siena. Taška Pálava je luxusná tvrdá taška na víno s firemným vzhľadom. Je vyrobená z kartónu a rúčky sú z tkaného materiálu PP. Okrem toho majú vystužené kartónové dno. Vrecko Siena je vyrobené z ryhovaného kraftového papiera. Rukoväte sú bavlnené a vždy ukončené uzlom vo farbe tašky. Tieto papierové tašky na víno sú k dispozícii v bielej a hnedej farbe.

taška na víno Siena taška na víno Siena
Hnedá taška na víno Siena 11x9x36 Bielá taška na víno Siena 11x9x36
taška na víno Pálava taška na víno Pálava
Lesklá laminovaná taška na víno
Pálava 11x10x38
Matná laminovaná taška na víno
Pálava 11x10x38

  

PŘEJÍT NA VÝBĚR TAŠEK NA VÍNO

Reklamní tašky dárkové luxusní

Ak predávate luxusné oblečenie, ako sú košele, obleky alebo spodná bielizeň, môžeme vám ponúknuť luxusné tašky v ekologickom štýle alebo luxusné laminované tašky. Rovnako ako u bežných predajcov oblečenia si naši zákazníci vyberajú podľa vkusu. Rovnako je to aj s veľkosťou tašiek. Maloobchodníci predávajúci obleky si vyberajú z rozmerov 37x12x29. Maloobchodníci predávajúci doplnky, šperky, luxusnú spodnú bielizeň si vyberajú reklamné nákupné tašky menších rozmerov, zvyčajne 25x11x31 a menšie.

  • Laminované tašky s lesklým povrchom si môžete vybrať z propagačných tašiek radu Monza LESK a Milano. Po potlači sa farby môžu z tašky zoškrabať. Opatrnejšie zaobchádzanie je potrebné pri vkladaní reklamných tašiek do sušičky, kde schnú minimálne jeden deň. Potom sa tašky preháňajú cez sušičku, aby sa farba na povrchu tašky maximálne fixovala.
  • Laminované tašky s matným povrchom sú Monza MAT, Gold, Silver, Elegance, Brown a Milano Blu. Matný povrch reklamnej tašky je priľnavejší k farbe. Farba je vytlačená "viac do materiálu". Tu preto môžeme väčšinou vynechať zapečenie. Pri manipulácii je však stále potrebné dbať na opatrnosť.
reklamní nákupní taška reklamní nákupní taška
Monza 37x12x29 matná laminace
vhodné pre obchody s luxusní módou
Milano 25x11x31 lesklá laminace
vhodné pre obchody s luxusní módou

barevné luxusní tašky

Milano červená 36x12x40 lesklá laminace          Milano černá 55x15x48 lesklá laminace

PŘEJÍT NA VÝBĚR DÁRKOVÝCH LUXUSNÍCH TAŠIEK

Reklamní látkové tašky

Textilné tašky sú vyrobené z bavlny prírodného vzhľadu a farby. Sú ľahko zbaliteľné, napr. do kabelky, slúžia ako príručné tašky. Skvele vyzerajú ako doplnok k oblečeniu, k vode, na prechádzku, na festivaloch. Tašky sú vyrobené zo 100 % prírodného materiálu a majú nosnosť až 12 kg rozloženej hmotnosti.

Textilné tašky sú k dispozícii v najbežnejšej veľkosti 38x42 cm.

  • Najpredávanejšie textilné tašky:
bavlněná taška bavlněná taška s krátkým uchem
Klasická bavlněná taška 38x42 cm Bavlněná taška s krátkým uchem 38x42 cm

 

barevné bavlněné tašky

Viac informácií v článku Nové farebné látkové tašky cez rameno

PREJÍT NA VÝBER LÁTKOVÝCH TAŠIEK

Potlač reklamných tašiek - technológie tlače

Sítotisk

Vďaka sieťotlači vám dodávame tašky s naozaj kvalitnou potlačou. Ostrosť tlače je tu takmer bezkonkurenčná. Môžete tlačiť až v 8 bodových farbách vrátane CMYK. K dnešnému dňu máme k dispozícii celkom 5 strojov na sieťotlač. Tlačové farby sa miešajú pomocou profesionálneho softvéru X-rite a farebný výstup sa kontroluje spektrofotometrom.

+ kvalita a ostrosť tlače
+ kvalitná viacfarebná tlač
+ presné zladenie farieb
+ tlač na väčšinu papierových a textilných tašiek
- vyššia cena za viacfarebnú tlač

Vhodné pro počet 100 – 1.000 ks

Flexotisk

Chcete tašky s potlačou za naozaj nízku cenu? Ak máte jednoduchý motív tlače (jednofarebné logo, nápis...) a chcete odobrať väčšie množstvo tašiek, potom je ideálnou voľbou tlač flexotlačou. Môžeme vám ponúknuť tri flexotlačiarenské stroje s kapacitou približne 30 000 kusov za deň.

+ cena
+ možnosť tlače väčších množstiev tašiek (rádovo v desiatkach tisíc kusov)
- vhodné len na jednoduchú jednofarebnú tlač
- tlač len na hnedé a biele kraftové vrecká s plochými/krútenými držadlami

Vhodné pre množstvá 500 - 30 000 kusov

potisk tašek logem

Digitlač

Objavte výhody najmodernejšej digitálnej tlačiarne vyvinutej špeciálne pre papierové tašky. Tlačová hlava HP tlačí plnofarebnými pigmentovými atramentmi CMYK s rozsahom tlače na výšku až 30 cm. Technológia dokáže tlačiť takmer bez obmedzenia vstupných tlačových údajov, inými slovami, dokáže vytlačiť fotografiu, vektory (krivky) nie sú striktne potrebné. Tlač touto technológiou je rýchla a cenovo dostupná.

+ cena
+ rýchlosť dodania
+ plnofarebná tlač
+ potlač na textilné tašky
+ potlač od 100 kusov do desaťtisícov
- menšia ostrosť tlače (v porovnaní so sieťotlačou na papierové tašky)
- potlač na vybrané hnedé a biele tašky s plochými alebo zatočenými držadlami

Vhodné pre množstvá od 100 do 5 000 kusov

Horúca razba fóliou

Pre skutočných milovníkov exkluzivity a luxusu ponúkame horúcu pečiatku, pri ktorej môžeme zákazníkom ponúknuť zlatú, striebornú a iné farby s potlačou vyrazenou do tašky vo vysokom lesku. Horkú razbu možno použiť len na luxusné tašky.

+ luxusný dizajn
+ vysokokvalitná ostrá razba
+ metalická zlatá alebo strieborná farba
- pomalá tlač, vhodná len na potlač malých množstiev tašiek (stovky kusov)

potisk tašek horkou ražbou

Vytvorte kampaň, ktorá zvýši povedomie o vašej značke

Používanie reklamných tašiek je účinnou stratégiou na zvýšenie povedomia o vašej značke. Ak chcete byť úspešní, je vhodné vytvoriť viditeľnú kampaň na zvýšenie povedomia o vašej značke a prilákanie nových zákazníkov.

Ako a kde môžete použiť reklamné tašky s potlačou?

  • Darček pri nákupe. Ponúknite svojim zákazníkom tlačené reklamné tašky ako darček k nákupu. Okrem toho, že im dáte niečo navyše, poskytnete im aj praktický a opakovane použiteľný predmet s vaším logom.Verejné podujatia. Zásobte sa propagačnými taškami, ktoré si môžete vziať so sebou na rôzne verejné podujatia, ako sú veľtrhy, konferencie alebo miestne festivaly. Ľudia radi dostávajú veci zadarmo a tašky s potlačou sú skvelou možnosťou efektívnej propagácie.
  • Firemný darček. Reklamné tašky môžete použiť aj ako firemné darčeky pre partnerov, zamestnancov alebo kľúčových zákazníkov. Týmto spôsobom šírite povedomie o značke nielen medzi príjemcami, ale aj medzi ich okolím.
  • Spolupráca s miestnymi obchodmi. Spolupracujte s miestnymi obchodmi a ponúknite im svoje propagačné tašky. Môžu ich ponúknuť svojim zákazníkom ako alternatívu k jednorazovým taškám. Takto získate širší dosah a prístup k úplne novému publiku.
  • Charitatívne podujatia. Podporte charitatívne organizácie tým, že im dodáte propagačné tašky na ich podujatia. Pomáhate tak dobrej veci a zároveň zviditeľňujete a zvyšujete povedomie o svojej značke.

Umím žít bez igelitky

Radi vám pomôžeme s výberom papierových tašiek

Chceli by ste si najprv pozrieť tašky? Príďte sa na nás pozrieť do SHOWROOMu. Radi vám pomôžeme s výberom tašiek. Ak si nie ste istí svojím výberom, tašky si môžete objednať priamo cez náš E-SHOP. Ak máte záujem o tašky s potlačou, vyplňte náš DOPYTOVÝ FORMULÁR a my vám zašleme cenovú ponuku.

benefit taškahned benefit taškahned
Vlastná pokročilá výrobná technológia. Ekologické farby najvyššej kvality. Reklamná potlač na tašky s grafikou vašej spoločnosti podľa vášho želania.
benefit taškahned benefit taškahned
Rýchla tlač. Série tašiek od 100 ks do 50 000 ks za 1 týždeň u vás. Tašku si môžete vopred vyskúšať. Pošleme vzorku alebo vás uvítame v sídle firmy.

 

PREJSŤ NA VÝBER PAPIEROVÝCH TAŠIEK

Súvisiace príspevky

Zdielať tento obsah