O nás a našej vízii

Vízia spoločnosti

Sme e-shop, sme výroba, sme veľkoobchod, sme sklad. A taktiež sa venujeme potlači. A všetko čo robíme sa točí okolo papierových tašiek. Strojové či luxusné tašky, s potlačou aj bez. To je naša špecializácia. Našou víziou je nahradiť igelitové tašky tými papierovými, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale sú predovšetkým ekologické a znovu recyklovateľné. Meníme svet k lepšiemu a podieľať sa na tom môžete spolu s nami aj vy.

PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz

Chceme byť prvou voľbou a najlepším partnerom pri výbere papierových a textilných tašiek pre klientov a reklamné agentúry.

Hodnoty spoločnosti

1. Máme radi papierové tašky

Polygrafii, potlači a biznisu s papierovými taškami naozaj rozumieme. Ale zo všetkého najviac si zakladáme na prvotriednej službe, aby zákazník odchádzal po všetkých stránkach spokojní. Sme ľudia, pre ktorých je služba klientom koníčkom, prácou aj životným štýlom. Svoju hodnotu firme aj ostatným prinášame tým, čo nás naplňuje a baví.

2. Sme inovatívni

Každý deň premýšlame ako a čo urobiť lepšie. Máme radi inovácie a nebojíme sa zmien, pokiaľ prinášajú pokrok a zvyšujú konkurencieschopnosť nás a našich obchodných partnerov. Aktuálne používame niekoľko flexotlačových a sieťotlačových strojov, digitálnu potlač a každú chvíľu niečo zlepšujeme či rozširujeme.

3. Chceme pracovať v prostredí, kde sa cítime dobre

Jednáme vždy korektne a slušne s našimi partnermi aj medzi sebou. Sme transparentní, otvorení a firmu staviame na pevných základoch.

PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz

PRINTSTEP s.r.o. vznikol v roku 2007 a patrí medzi najrýchlejšie rastúce firmy v odbore. V pražských skladoch udržuje okolo 3.000.000 tašiek a ročne obslúži cez 10.000 zákazníkov.

Prečo sme sa zamilovali do papierových tašiek

Všetko začalo celkom nevinne v ofsetovej tlačiarni koncom 90. rokov. Od tej doby sme si všetci prešli rôznymi spoločnosťami a pozíciami a v roku 2008 sa dostali k papierovým taškám a obalom, u ktorých sme sa rozhodli zostať. Každý člen nášho týmu si totiž uvedomoval, aký veľký problém igelitové tašky pre našu planétu predstavujú. Plast sa v prírode rozkladá až 400 rokov a tašky a sáčky z neho vyrobené dosiahli takého rozmachu, že ich používame aj vo chvíľach, kedy je to zbytočné. Našou víziou bolo založiť firmu, ktorá sa bude sústrediť na papierové tašky. Tie sú totiž recyklovateľné a nezanechávajú za sebou tak veľkú ekologickú stopu ako plast. Rozhodli sme sa nahradiť igelitové tašky tými papierovými a umožniť túto zmenu aj iným. Dnes vďaka svojej vízii realizujeme zákazky malé v radoch sto kusov, ale aj tie veľké v radoch desiatok až sto tisíc. Spolu s našimi zákazníkmi prispievame k zmene k lepšiemu. K svetu, kde papier nahradí plast.

PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz

Firemná kultúra

1. Chováme sa k sebe milo, slušne a vzájomne sa rešpektujeme

Sme kamaráti, kolegovia a týmoví hráči. Našu firemnú kultúru charakterizuje neformálne prostredie, priateľské medziľudské vzťahy, slušné a ľudské jednanie.

2. Máme celý rad benefitov a firemných akcií

Naši zamestnanci najviac oceňujú včasnú mzdu, prémie v jesennej sezóne, dovolenku 5 týždňov (celozávodné voľno vo vianočnom týždni), príspevky na stravovanie, občerstvenie na pracovišti, zdravotné voľno/sickday, neformálne stretnutia a vianočné večierky.

3. Vytvárame harmóniu medzi osobným a pracovným životom

Veríme, že pokiaľ má zamestnanec čas na svoje koníčky a osobný život, bude šťastnejší, zdravší a výkonnejší celý pracovný tým.

PRINTSTEP - firemní akce PRINTSTEP - firemní akce
PRINTSTEP - firemní akce PRINTSTEP - firemní akce

Vždy sme sa snažili byť jedineční a riadiť firmu tak, aby sa v nej ľudia cítili dobre a chodili do práce radi.

PRINTSTEP - firemní akce PRINTSTEP - firemní akce

Aké benefity naši zamestnanci oceňujú?

  • Jednozmenná prevádzka (tlač 7:00 – 15:00, produkcia 9:00 - 17:00)
  • Stabilná spoločnosť, výplata včas
  • Prémie v jesennej sezóne
  • Dovolenka 5 týždňov (celozávodné voľno vo vianočnom / novoročnom týždni)
  • Príspevok na stravovanie
  • Občerstvenie na pracovisku (káva, čaj, voda, minerálka)
  • Kuchynka (MW, chladnička, príslušenstvo)
  • Zdravotné voľno/sickday
  • Firemné akcie min. 3 - 4x za rok (neformálne meetingy, rodinné dni, vianočné večierky)
PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz

Vysoká kvalita služieb

Naša práca má priamy dopad na obchodného partnera (často reklamná agentúra). To nás spolu so spätnou väzbou od klientov ženie k lepším výsledkom a dodáva zmysel našej práci. Zakladáme si na dlhodobých vzťahoch s klientmi a obchodnými partnermi. To dokazujú aj čísla. Máme cez 50 % klientov, ktorí sa k nám vracajú opakovane.

PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz PRINTSTEP - Taškahned.cz

Chceme, aby sa naša firma preslávila vysokou kvalitou služieb a stala sa synonymom najlepšej starostlivosti o klientov a reklamné agentúry.

Spokojní zákazníci

Najčastejšie od nás odoberajú reklamné agentúry, firemní zákazníci, obchody, lekárne, reštaurácie, rozvozy. Je to klientela, ktorá pri jednorázovej akcii využije aj niekoľko stoviek tašiek alebo reštaurácie a rozvozy, ktoré pre potrebu odnosu jedla spotrebujú niekoľko desiatok tašiek denne. Alebo napríklad butiky, ktoré objednávajú vo veľkom raz za čas a následne tašky nejakú dobu rozdávajú pri nákupe svojim zákazníkom. Medzi najväčších odberateľov patria kamenné a online obchody s potravinami, lieky a gastro prevádzky.

logo Rohlík logo Pilulka logo Astratex logo Knihy Dobrovský logo Alkohol.cz
logo Vivantis logo Represent logo Harfa Sport logo Dr. Oetker logo Čerstvě utrženo

recenze

Fotografie od našich zákazníkov

centrum Krakov farma holešovice
potrefená husa chocolaterie
pod 7 kilo Restaurace Na Kopci
irel ostropestřec Hostinec U Hubálků
zámek Manětín Sana sport
papírové tašky canadian medical

Sídlo našej spoločnosti

taškahned taška hned
taškahned taškahned
taškahned taškahned
taškahned taškahned

PRINTSTEP s.r.o. - TAŠKAHNED.sk

SKLADY A VÝROBA: Průmyslová 1472/11, 102 00 Praha 15 - Hostivař

OBCHOD: info@taskahned.sk, tel.: +421 220 861 380

Veľmi si vážime vašej dôvery a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu