Papierové tašky skladom

Vďaka vlastnému skladu sme schopní obratom expedovať aj väčšie množstvo papierových tašiek z našej ponuky na e-shope. Sklady sú umiestnené na ulici Průmyslová 1472/11 (bývalý areál BARVY A LAKY), 102 00 Praha 15 - Hostivař.

Súčasťou skladu je aj showroom, kde si pohodlne môžete ponúkané tašky vybrať a rovno odviezť. Viac o showroome papierových tašiek TU.

Největší skladové zásoby papírových a textilních tašek

Expedícia tašiek každý pracovný deň

Každý pracovný deň expedujeme objednávky prepravcami PPL/DPD. skladové položky expedujeme do následujúceho pracovného dňa od prijatia alebo zaplatenia objednávky.

Doručenie po Prahe v deň objednávky

Objednané papierové tašky do 12.hodiny v pracovné dni sme schopní doručiť ešte v ten istý deň. Náš zmluvný kuriér doručuje tašky do troch hodín od ich expedície, najneskôr do 18. hodiny.

Papierové tašky ihneď - osobný odber

Každý pracovný deň medzi 9. až 17. hodinou. Pre urýchlenie výdaja objednávok doporučujeme tašky vopred objednať cez náš e-shop. V našich skladoch môžete platiť v hotovosti alebo kartou.

Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace WAZE Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace Google mapy Navigace do TAŠKAHNED.cz pomocí aplikace Seznam mapy Navigace k nám ke stažení v PDF

Přepravci Taškahned.cz