Reklamné tašky s potlačou

Reklamné tašky z kraftového papiera z našej ponuky môžeme potlačiť od 100 kusov napríklad vašim logom alebo inými informáciami.

Cenu reklamných tašiek s potlačou zistíte jednoducho prostredníctvom zaslania krátkeho formulára, kde vyplníte vaše požiadavky. My vám na základe priloženého e-mailu pošleme cenovú kalkuláciu.

reklamní tašky na webu

Cez tlačidlo „Naceniť potlač“ sa dostanete ku krátkemu formuláru.

reklamní tašky na webu

V detaile reklamnej tašky tlačidlo pre nacenenie nájdete tu

Z tlačových technológií ponúkame:

 • Sieťotlač
 • Flexotlač
 • Horúca razba
 • Digitlač

Sieťotlač

Tlačíme od 50 ks, a to jednou až šiestimi farbami, plnofarebne CMYK, vrátane zlatej a striebornej. Vhodnými motívami potlače sú logá, kde je blízka sútlač farieb.

Hlavné výhody sieťotlače

 • tlačíme od 50 ks na luxusné alebo látkové reklamné tašky, od 100 ks na papierové eko tašky
 • nízka cena - cena potlače od 3,00 Kč
 • rýchle dodanie - už od 1 týždňa
 • použitie viac farieb - možná 1–6 farebná potlač, vrátane CMYK

Bližšie informácie o sieťotlači

 • možné je potlačiť len prednú a zadnú stranu reklamných tašiek. Je potrebné zachovať 2 cm odstup od okrajov a od spodnej časti tašk + cca 9 cm odstup z hornej časti viz náš článok: „3 pravidlá pre umiestnenie náhľadu“
 • Radi spracujeme náhľad potlače ZADARMO

Na čo nie je sieťotlač vhodná

 • potlač do krajov, strán a vrchnej časti - zlá manipulácia umiestňovanie reklamnej tašky pri tlači
 • potlač strojových reklamných tašiek v počte cez 1 000 kusov - ponúkame cenovo výhodnejšiu flexotlač na jednofarebnú jednoduchú potlač
 • potlač luxusných tašiek v počte cez 500 kusov - je tu potrebná šetrnejšia manipulácia
reklamní tašky s potiskem

Reklamná taška s potlačou, fotografia od zákazníka.

Laminované tašky-Darčekové alebo reklamné tašky s lesklým a matným povrchom

Tašky s takto upraveným povrchom môžete vyberať v sekcii:Darčekové luxusné tašky – textilné ucho

S lesklým upraveným povrchom môžete vyberať reklamné tašky z rady Monza LESK a Milano. Po vytlačení sa farby z tašky môžu zoškriabnuť. Je potrebná opatrnejšia manipulácia pri ich vkladaní na sušiak, kde sa reklamné tašky aspoň jeden deň sušia.

S matným povrchom máme tieto tašky: Monza MAT, Gold, Silver, Elegance, Brown a Milano Blu. Matný povrch je pre farbu vhodnejší. Farba je vytlačená „viac do materiálu“. Tu teda môžeme zapekanie tašiek vynechať. Je však stále potrebné byť pri manipulácii opatrný.

U laminovaných tašiek je teda tlač o niečo pomalšia, tašky sú náchylnejšie na poškodenie a musia sa zapekať, preto je taktiež cena u potlače vyššia v porovnaní s eko kraftovými taškami.

Textilná taška

Tlačíme aj na textilné „natural“ tašky zo 100 % bavlny a to od 50 kusov. Pri potlači používame vodou riediteľné farby, v prírode ľahko odbúrateľné, vyhýbame sa plastizolu alebo riedidlovým farbám. Taška tak stále zachováva ekologický nádych.

reklamní tašky látkové

Bavlnená taška s potlačou „umím žít #bezigelitky“. Kúpiť môžete tu.

Horúca razba fóliou-výrazné nápisy a logá

Pre náročnejších zákazníkov ponúkame aj horkú ražbu na luxusné tašky. Umožňuje aplikáciu zlatých, strieborných a ďalších farieb vo vysokom lesku. Nápisy a logá pôsobia na reklamnej taške výnimočne a exkluzívne.

Hlavné výhody horúcej razby:

 • razbou potlačáme od 50 ks
 • luxusnejší vzhľad
 • ceny porovnateľné so sieťotlačou
 • rýchle dodanie už od 1 týždňa
 • radi pripravíme náhľad potlače ZADARMO

Bližšie informácie o horúcej razbe fóliou:

 • horúcu razbu používame primárne na luxusné tašky
 • pre razbu sa vyrába špeciálny horčíkový štoček,
 • ktorý je možné bezplatne používať pre opakovanú razbu
 • základné farby sú lesklá zlatá a strieborná. Na zákazku je možné objednať ďalšie farby
 • razba je možná len na prednú a zadnú stranu. Okraj pre razbu je 2 cm od bokov, spodnej hrany tašky alebo od vlepeného ucha či vrchného spevnenia. Radi ZADARMO pripravíme náhľad potlače.

Razba nie je vhodná pre:

 • veľké zložité plochy alebo drobné texty
 • potlač papierových eko tašiek
 • viacfarebná potlač–v tomto prípade skúste radšej potlač sieťotlačou
 • nie je možné tlačiť do krajov, do strán a vrchnej časti
 • nie je možné kombinovať s potlačou
 • vyššie náklady od 1 000 kusov–radšej skúste luxusné tašky tlačené ofsetom
reklamní taška s ražbou

Luxusná taška s horúcou razbou

reklamní taška detail ražby

Detail potlače horúcou razbou

Flexotlač

Flexotlač ponúkame od 1 000 kusov a môžeme potlačiť napr. aj 20 000 kusov. Flexotlač používame k potlači jednoduchých, jednofarebných motívov na tašky z kraftového papiera bielej alebo hnedej farby. Sme schopní vytlačiť maximálne dve farby v jednom motíve. Nesmie mať však blízku sútlač. Bližšie informácie o flexotlači nájdete v našom článku:Kedy ponúkame flexotlač

Technológia flexotlač nie je možná na farebné kraftové tašky, luxusné laminované alebo na tašky so šnúrkovým uchom (napríklad Sieny).

reklamní tašky čokoládovna

Reklamné tašky s potlačou, fotografie od zákazníka

Flexotlačový stroj

Jedná sa o podlhovastý stroj, do ktorého z jednej strany tlačiar vsúva tašky po jednom kuse. Stroj tlačí celkom rýchlo a tlačiar musí za relatívne krátky čas vycentrovať umiestnenie reklamnej tašky.

Reklamná taška ďalej prechádza medzi dvomi valcami. Väčší valec má na sebe nalepený tlačový štoček a menší valec potom funguje ako protitlak.

Pretože je reklamná taška volne položená na páse, môže tu dochádzať k posúvaniu motívu na taškách. Tieto posuny (až tri milimetry) sú stále v norme tejto technológie, ale je potrebné s nimi vo výslednej kvalite potlače počítať. Väčšiu odchýlku a správnosť potlače kontroluje druhý tlačiar na konci stroja a tašky so zlou potlačou vylučuje.

Zákazková výroba-tlačové technológie-flexotlač, ofset, digitlač

Pre špecifickejšie požiadavky od zákazníka ponúkame reklamné tašky vyrobené na zákazku, vrátane plnofarebnej reklamnej potlače. Záleží len na vašich požiadavkách.

Ponúknuť môžeme strojovo vyrábané papierové tašky s plochým alebo krúteným uchom. Tento druh reklamných tašiek tlačíme flexotlačou alebo ofsetom. Pre zistenie ceny zákazkovej výroby nám pošlite požiadavky (typ a rozmer reklamnej tašky, počet kusov, tlačové dáta) na email: info@taskahned.cz. Cenovú kalkuláciu vám obratom pošleme.

Ďalej môžeme ponúknuť výrobu luxusných, ručne kompletovaných papierových tašiek, s textilným uchom. Luxusné tašky tlačíme len ofsetom. Neviete si rady? Nič sa nedeje. S výberom správnej reklamnej tašky a technológie vám radi poradíme. Kontaktovať nás môžete na e-mail: info@taskahned.cz

reklamní tašky luxusní

Ukážka zákazkovej výroby

Sprievodca papierových tašiek

Pokiaľ sa strácate v ponuke papierových tašiek, máme tu pre vás rozdelenie do základných skupín. Papierové tašky rozdelujeme na obyčajné kraftové, luxusné ekologické alebo s lamináciou a látkové. Papierové tašky sme vám priehľadnejšie rozdelili TU

Najčastejšie otázky

Máte bavlnené tašky s kratším uchom?

Tieto tašky máme momentálne skladom, objednať ich môžete tu: „Taška natural krátke ucho 140 gr - 38x42 cm“. Vypočuli sme vaše želania a rozhodli sa tak vyplniť medzeru na trhu a uviesť do predaja bavlnené tašky s kratšími ušami.

reklamní tašky látkové

Bavlnená taška s krátkym uchom aktuálne v predaji tu.

Keď už mám logo v krivkách, ako vám ho mám poslať?

Logo vo vektoroch/krivkách, uložené napr. v .pdf, .eps, .ai (viac v článku: Tlačové dáta), nám pošlite na email: info@taskahned.cz. Jeden z kolegov následne logo umiestni na šablónu reklamnej tašky, o ktorú máte záujem, a náhľad vám pošle naspäť k odsúhlaseniu. To všetko zadarmo.

Aké je minimálne množstvo odberu?

U obyčajných tašiek z kraftového papiera je minimálne množstvo 100 kusov, ekologické luxusné tašky, reklamné tašky s lamináciou a bavlnené tašky sme schopní dodať od 50 ks aj s potlačou.

Aký dlhý je termín dodania?

U sieťotlače máme termín dodania jeden až dva týždne od úhrady zálohovej faktúry, reklamné tašky s potlačou pomocou flexotlačovej technológie niekde medzi druhým a tretím týždňom. V sezóne (september-december) sa však dodací termín môže predlžovať. Doporučujeme sledovať náš Facebook, kde svojich zákazníkov v sezóne priebežne informujeme o zmenách v dodacích termínoch.

 

Viac blížších informácií o potlači sme pre vás zrhnuli do nášho ebooku. Kniha vám predá základne informácie, ktoré môžete niekedy potrebovať pri objednávaní potlače na reklamné tašky, a to nielen u nás. V knihe sú stručne vysvetlené postupy a obsahuje veľa ilustrácií.

Ebook - sprievodca objednania tašiek s potlačou 1. časť

k stiahnutiu zadarmo, bez nutnosti vložení emailu

ebook taškahned

taškahned  taškahned taškahned
 

STIAHNUŤ EBOOK